Mustafa Çelik
Vergi Danışmanı
28 Mart 2024

Sirküler No: 967

Türkiye Yeşil Sanayi Projesi kapsamında Bireysel Danışman Alımı

Türkiye Yeşil Sanayi Projesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu ( TÜBİTAK) tarafından üç ayrı bileşen ile uygulanan ve Dünya Bankası tarafından finanse edilen bir projedir. Projesi’nin toplam bütçesi 450 milyon USD olarak belirlenmiş olup, proje süresi altı yıldır.

Bu kapsamda, KOSGEB’de istihdam edilmek üzere Sosyal Uzman ve Yerel Destek Personeli (5 kişi) pozisyonlarına ilişkin, iş tanımlarında belirtilen vasıflara uygun danışmanların, başvurulan pozisyona dair pozisyon adı ve pozisyon referans numarasına yer verilen, ilan metninde belirtilen formata uygun olarak hazırlanmış İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini projeyonetimi@kosgeb.gov.tr e-posta adresine son başvuru tarihi olan 9 Nisan 2024 saat:16:00’a kadar iletmeleri beklenmektedir. Belirtilen tarih ve saatten sonra iletilen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Detaylar için tıklayınız.

Prozon Bordro ve Özlük Yazılımı

Proventus’un teknoloji şirketi olan Prozon’un geliştirdiği Bordo ve Özlük Yazılımı yayında!
Bordro süreçlerinizi devrim niteliğinde değiştirmek üzere tasarlandı…

Prozon Bordro ve Özlük Yazılımı
Ücretsiz ve Detaylı Bordo Hesap Makinesi
Bordro Outsource Hizmeti
Ücretsiz 12 Aylık Bordro Hesap Makinesi

Duyuru listesine üye ol!

Proventus Sirküler ile sosyal güvenlik mevzuatı ile vergi mevzuatına ilişkin tüm değişikliklerden haberdar olun.

Invalid email address
Proventus Danışmanlık Limited Şirketi, e-posta adresinizi üçüncü kişi ya da kuruluşlar ile paylaşmayacağını ve amacı dışında kullanmayacağını taahhüt eder.