Odağımız, beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp, kaliteli ve hızlı bir süreç yöneterek, en doğru adaylara ulaşmanızı sağlamaktır.

Şirketleri başarıya götüren en önemli kaynak insandır ve doğru insan kaynağı ancak doğru işe alım yöntemi ile mümkün olabilir. Bu nedenle odağımız, beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp, kurum kültürünüz, hedefleriniz, şirket stratejileriniz, vizyon ve misyonunuza ile uyumlu adaylara en kısa sürede ulaşmanızı sağlamaktır.

Alanında deneyimli danışman kadromuz, profesyonel seçim yöntemlerimiz ve geniş aday havuzumuz ile Bilgi Teknolojileri, Finans, Lojistik ve Tedarik Zinciri, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Satış ve Pazarlama, Perakende, Üretim gibi farklı sektörlere yönelik pozisyon ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alıyoruz. Seçme ve Yerleştirme sürecimizin her aşamasında müşteri ve aday memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyor ve sizlere garantili hizmetler sunuyoruz.

Proventus’un uzmanlığından yararlanarak, zamanınızdan ve kaynaklarınızdan tasarruf sağlayabilir, doğru iş gücü ile uzun soluklu çalışma fırsatı yakalayabilir, hedeflerinize başarılı adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Danışmanlığını verdiğimiz tüm pozisyonlar için, adaylarla olan iletişimimizi gizlilik ve şeffaflık içerisinde ilerletiyoruz. Adaylarımızı, tüm aşamalarda bilgilendiriyor, beklenti ve geçmiş deneyimleri doğrultusunda “Kariyer Danışmanlığı” hizmeti vererek, iş hayatıyla ilgili de destek oluyoruz.

Kariyer fırsatları için CV bırakın!

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Müşterimizin kurum kültürünü, talep edilen pozisyonun gerekliliklerini ve adayda olması gereken yetkinlikleri harmanlayarak, en uygun aday profilini belirliyoruz.

Pozisyonun detaylı analiz edilmesinin ardından, uygun olabilecek adayları öncelikle mevcut veri tabanımızdan araştırıyoruz. Eş zamanlı olarak ilgili kariyer portallarında ilanlar yayınlayarak, pozisyon için maksimum sayıda ve yetkinlikte uygun adaylara ulaşıyoruz.

Mülakat aşamamız; pozisyonun ihtiyacına göre belirlediğimiz yetkinlik bazlı mülakat, testler, kişilik envanterleri ve değerlendirme merkezi uygulamalarından oluşmaktadır. Uyguladığımız profesyonel teknikler ile her adayı detaylı şekilde inceliyor, her pozisyon için uygunluğunu kapsamlı şekilde analiz ediyoruz.

Yapılan detaylı görüşme ve analizler sonrasında, adayların özgeçmişlerini, mülakat notları ve uyguladığımız test sonuçları ile birlikte müşterimiz ile paylaşıyoruz.

Müşterimizin, kısa listede yer alan adaylar hakkında görüşlerini Proventus ile paylaşmasının ardından, uygun bulunan adayların müşterimiz ile yapacakları mülakat organizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Tüm süreçleri olumlu şekilde tamamlayan nihai adaylar için, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında alınan yazılı izinleri doğrultusunda, referans kontrollerini yapıyoruz.

Yapılan tüm değerlendirmeler sonrasında uygun bulunan adaylara müşterimizin talep etmesi durumunda, görev teklifi ve ücret paketini sunuyoruz.

Müşterilerimizin ve adaylarımızın memnuniyetini önemsiyoruz! Her seçme ve yerleştirme sürecinden sonra gönderdiğimiz anket ile, sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışıyor ve kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Kapatılan her pozisyon için, garanti dönemi sunuyoruz. Bu süre zarfında, personel herhangi bir nedenle ayrılırsa, ek ücret talebi olmadan, süreci yeniden başlatıyoruz.

Bilişim ve Telekomünikasyon alanında sektörü yakın takip eden ve dinamiklerini iyi anlayan uzman ekibimiz ile seçim sürecinizi hızlı ve etkin şekilde yürütmek üzere yanınızdayız.

Uzun yıllar sadece Bilişim ve Telekomünikasyon sektöründe teknik işe alım yapmış ve ilişkiler ağı kurmuş ekibimiz sizleri fark yaratan yetenekler ve potansiyeli yüksek adaylar ile buluşturuyor.

Kullanılan teknolojiye göre sizlerin talepleri doğrultusunda, karar verme sürecinde etkin rol oynayacak detaylı analizler sunarak ihtiyacınız olan en doğru adaya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Uzman seviyesindeki pozisyonlarınız için, alanında deneyimli danışmanlarımızın yürüttüğü seçme ve yerleştirme süreci ile en uygun adaylara ulaşırsınız. Önceliğimiz, pozisyon için en uygun adayı bulmak olduğu kadar, uzun soluklu çalışma fırsatı yakalayabileceğiniz adayı da bulmaktır!

Sürekli gelişen aday veri tabanımız sayesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun profesyonellere kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Seçim sürecinde kullandığımız profesyonel araçlar ile, adayların pozisyonlara uygunluklarını incelemenize ve doğru adaylara karar vermenize yardımcı oluyoruz.

Kurumlar için yönetici bulma süreci, markanın varlığı ve temsili için çok önemlidir. Bu nedenle orta ve üst düzey yönetici seçme sürecini, alanında deneyimli danışmanlarımız ile, büyük bir titizlikle ve etik kurallar çerçevesinde yönetiyoruz.

Öncelikle müşterilerimizin ihtiyacı olan yönetici profilini, karşılıklı görüşmeler sonucunda detaylı analiz edip, aynı zamanda şirket hedefleri, stratejileri, sektördeki konumu, vizyon ve misyonunu inceliyoruz. Profesyonel danışmanlarımız tarafından modern tekniklerden ve metotlardan faydalanılarak gerçekleştirilen uygulamalar sayesinde ihtiyacınız olan en doğru adaya ulaşmanızı kısa sürede sağlıyoruz.

Yönetsel ve kritik pozisyonlar için seçilmiş adaylardan oluşan havuzumuzu sürekli geliştiriyor ve piyasadaki değişiklikleri yakından takip ediyoruz.

Şirketiniz tarafından ihtiyaç duyulan saha satış ekipleri, perakende mağaza personeli, çağrı merkezi personeli, banka gişe personeli, lojistik depo çalışanı gibi ortak veya benzer nitelikteki pozisyonlarınızda, seçim süreçlerini profesyonel bir değerlendirme sonucunda kısa sürede tamamlıyoruz.

Sizi başarıya ulaştıracak en etkin ekibi kurmak amacı ile profesyonel seçme teknikleri kullanıyoruz. Doğru ekipleri kurabilmenize yardımcı olmak adına, pozisyonun ihtiyacına göre yetkinlik bazlı mülakat, grup tartışması, genel yetenek, genel kültür, yabancı dil testleri ve kişilik envanterleri uyguluyoruz.

Sürekli güncellenen geniş veritabanımız ile uygun adaylara en kısa sürede ulaşmanızı sağlayarak zaman ve maliyet avantajı kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

RPO (Recruitment Process Outsourcing)

RPO, İnsan Kaynakları Departmanı’nın, seçme ve yerleştirme sürecinin tamamını ya da bir kısmını bir dış tedarikçiye outsource etmesidir. Bu hizmetten, organizasyonunuzda büyümeye gittiğinizde, yeni bir ekip kurduğunuzda, aday veritabanınızın kısıtlı olduğunda, yetiştirilmek üzere yeni mezun adayları şirketinize dahil etmek veya toplu işe alımlar gerçekleştirmek istediğinizde faydalanabilirsiniz.

Proventus olarak, şirketiniz için işe alım sürecini üstlenebilir ve profesyonel seçim teknikleri kullanarak, kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik efektif çözümler üretebiliriz. Proventus danışmanlarının bilgi ve deneyimlerinden yararlanarak, biz seçim sürecinizi yönetirken ana işlerinize odaklanabilir, operasyonel verimlilik sağlayabilir, organizasyonunuza zaman ve maliyet avantajı kazandırabilirsiniz.

İşe alım sürecinizi sizin adınıza özelleştirerek, baştan uca sürecin tamamını veya bir kısmını dış kaynak kullanımı ile yönetmenize olanak sağlıyoruz. Değişen kaynak ihtiyaçlarınıza göre hızlı, etkin ve kalıcı çözümler üreterek ister işyerinizde, isterseniz uzaktan destek olacak şekilde sizi en uygun adaylarla buluşturuyoruz.

Haftalık ve aylık olarak sunduğumuz raporlar ile işe alım sürecinin her aşamasını takip etmenizi ve bilgiye dayalı hızlı karar vermenizi sağlıyoruz. Size özel olarak geliştirdiğimiz bu hizmet ile kaliteden ödün vermeden, kalıcı ve etkin ekipler kurmanıza ve şirketinizin gelecek yıllar boyunca uzun vadeli fayda sağlamasına katkıda bulunuyoruz.

Duyuru listesine üye ol!

Proventus Sirküler ile sosyal güvenlik mevzuatı ile vergi mevzuatına ilişkin tüm değişikliklerden haberdar olun.

Invalid email address
Proventus Danışmanlık Limited Şirketi, e-posta adresinizi üçüncü kişi ya da kuruluşlar ile paylaşmayacağını ve amacı dışında kullanmayacağını taahhüt eder.